Johtokunnan yhteistiedot 


Ota yhteyttä Lohjan Seudun Soutajien johtokuntaan sähköpostitse lohjanseudunsoutajat@outlook.com

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
Puheenjohtaja/tiedotusRaili Luomalalohjanseudunsoutajat@outlook.com040 704 4741
VarapuheenjohtajaAri Arpiainenlohjanseudunsoutajat@outlook.com
Johtokunnan jäsen /SihteeriHannu Krögerlohjanseudunsoutajat@outlook.com
Johtokunnan jäsenKirsi Katilalohjanseudunsoutajat@outlook.com
Johtokunnan jäsenRami Heikkilälohjanseudunsoutajat@outlook.com
Johtokunnan jäsen/ LehdistöMarja Rauttolalohjanseudunsoutajat@outlook.com
Rahasto/Jäsenrekisterin hoitajaHenrik Fyrqvistlohjanseudunsoutajat@outlook.com
Johtokunnan varajäsenEija Sairanenlohjanseudunsoutajat@outlook.com
Johtokunnan varajäsen Jenna Arpiainenlohjanseudunsoutajat@outlook.com
Johtokunnan varajäsenKaisa Walleniuslohjanseudunsoutajat@outlook.com


Kalusto ja soutumuotojen yhteyshenkilöt


Soutumuoto NimiSähköposti
Pienpuuveneet 

Lasse Svenskberg

 Ari Arpiainen 

lohjanseudunsoutajat@outlook.com
Coastal

 Ari Arpiainen

Jenna Arpiainen

Tiia-Maria Rauttola 

lohjanseudunsoutajat@outlook.com
O-LuokkaTiia-Maria Rauttola lohjanseudunsoutajat@outlook.com
Kirkkoveneet 

Lasse Svenskberg

Lasse Tenlenius

lohjanseudunsoutajat@outlook.com