Johtokunnan yhteistiedot 


Lohjan Seudun Soutajien johtokunnan sähköposti lohjanseudunsoutajat@outlook.com

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
Puheenjohtaja/tiedotusRaili Luomalaaakenus@gmail.com040 7044741
VarapuheenjohtajaAri Arpiainenari.arpiainen@dnainternet.net0400-938308
Johtokunnan jäsen /SihteeriHannu Krögerhannu.kroger@iki.fi040-7548769
Johtokunnan jäsen / Kalustovastaava puuveneet ja kirkkoveneetLasse Svenskbergsvenskberg.lasse@gmail.com0440-467430
Johtokunnan jäsenPentti Koponenpentti.koponen@asokodit.fi
Johtokunnan jäsen/ LehdistöMarja Rauttolamarja.rauttola@gmail.com044 2547252
Rahasto/Jäsenrekisterin hoitajaHenrik Fyrqvisthenrik.fyrqvist@dnainternet.net040 5109723
Johtokunnan varajäsenHeidi Korventaustaheidi.korventausta@vahanen.com040-8213823
Johtokunnan varajäsen Jenna Arpiainen


Kalusto ja soutumuotojen yhteyshenkilöt


Soutumuoto NimiSähköpostiPuhelinumero
Pienpuuveneet 

Lasse Svenskberg

 Ari Arpiainen 

svenskberg.lasse@gmail.com

ari.arpiainen@dnainternet.net

0440-467430

0400-938308

Coastal

 Ari Arpiainen

Jenna Arpiainen

Tiia-Maria Rauttola 

ari.arpiainen@dnainternet.net


Tiia-Maria.Rauttola@outlook.com

0400-938308


050 551 0351

O-LuokkaTiia-Maria Rauttola Tiia-Maria.Rauttola@outlook.com050 551 0351




Kirkkoveneet 

Lasse Svenskberg

Lasse Tenlenius

svenskberg.lasse@gmail.com0440-467430